Jak projektant wnętrz może zwiększyć wartość Twojej nieruchomości

Niedawny raport nabywców domów z Halifax pokazuje znaczny, do 20% wzrost cen nieruchomości w Londynie w ciągu pierwszych sześciu miesięcy 2007 roku. Brzmi to jak dobra wiadomość dla sprzedających. Jednocześnie rosnący rynek jest bardziej wymagający, jeśli chodzi o jakość zakwaterowania, co wymaga dodatkowych wysiłków ze strony sprzedających. Kupujący z Londynu są szczególnie świadomi najnowszych trendów i standardów mieszkań i bardzo często chcieliby wprowadzić się od razu bez dokonywania jakichkolwiek ulepszeń w nieruchomości.

Aby zwiększyć atrakcyjność nieruchomości, powinna ona odpowiadać oczekiwaniom nabywców. projektowanie wnętrz online z doświadczeniem w remoncie przedsprzedażowym może osiągnąć niesamowite rezultaty w najkrótszym czasie. Nowa łazienka i kuchnia prowadzą w przebojowej paradzie ulepszeń domu, które podniosłyby wartość nieruchomości… zakładając, że zostaną wykonane prawidłowo i najlepiej profesjonalnie. Niskiej jakości prace typu „zrób to sam” wykonane bez znajomości przepisów budowlanych i aktualnych trendów wnętrzarskich nie podniosą wartości nieruchomości, a nawet ją obniżą. Aby uniknąć kosztownych pomyłek, warto zlecić to profesjonalnemu specjaliście od projektowania wnętrz. Projektant byłby w stanie wymyślić, zorganizować i nadzorować projekt, upewniając się, że efekt końcowy bardzo spodoba się potencjalnym nabywcom.

Oszczędność na materiałach użytych do prac to kolejny powód, aby zatrudnić architekta wnętrz, który dokładnie wiedziałby, gdzie kupić niezbędne materiały i sprzęty oraz przekazałby klientowi 10-20% rabatu. Kolejnym powodem jest zarządzanie czasem. Wielu właścicieli nieruchomości nie do końca zdaje sobie sprawę, ile czasu i wiedzy będzie wymagać ich projekt. Jest to szczególnie trudne, gdy ktoś jest na etacie, co oznacza, że projekt może trwać latami, pozbawiając relaksujące weekendy, a ostatecznie produkt końcowy niekoniecznie będzie idealny.

Umiejętności projektanta wnętrz są często wykorzystywane przez deweloperów. Chociaż większość doświadczonych deweloperów prawie instynktownie wie, jaki rodzaj wykończenia wnętrz spodoba się ich rynkowi, odkrywają, że zatrudnienie projektanta wnętrz pozwala osiągnąć lepsze standardy, zwiększając w ten sposób cenę nieruchomości, a co za tym idzie, ich zyski. Wiele prestiżowych osiedli mieszkaniowych w całym kraju, aw szczególności w Londynie, byłoby dumnych z poziomu jakości swoich nowych domów. Projektant wnętrz dodałby do wnętrz „czynnika zachwytu” i szczególnego komfortu w domu, co sprawiłoby, że byłyby bardziej atrakcyjne na rynku wśród nowych nabywców świadomych stylu.

Powszechnie wiadomo, że atrakcyjne nieruchomości mają wyższy wskaźnik sukcesu wśród potencjalnych nabywców. Podbijają serca od pierwszej wizyty iz reguły nie utrzymują się długo na rynku. Nawet jeśli nie chce się przeprowadzać generalnego remontu domu, warto zaprosić architekta wnętrz, aby doradził niedrogie, ale bardzo wartościowe ulepszenie wnętrza. Przyzwyczajamy się do naszych wnętrz, ale bardzo często stworzone wnętrze spodobałoby się tylko ograniczonej liczbie potencjalnych nabywców, dlatego pewne zmiany są niezbędne, aby osiągnąć sprzedaż. W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszy się usługa projektowania wnętrz, jaką jest home staging. Profesjonalny projektant wnętrz pomógłby stworzyć świeży, atrakcyjny dla potencjalnych nabywców wygląd, uporządkowając przestrzeń, zmieniając układ mebli i dodając kilka stylowych akcesoriów.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours